Prežite deň so Sokoliarom.

Pokúsime sa vám priblížiť, ako prebieha deň venovaný starostlivosti o dravých vtákov a tak pochopiť ich potreby a zvyky. A keď že budete s vtákmi vo fyzickom kontakte, poznáte ich skutočné správanie a nazriete do ich života.

0b35416b-f29e-4f26-93a7-6c6aef820819

Prečo práve My ?

Prevedieme Vás životom dravých vtákov spôsobom, aký ste ešte nezažili.

Čo môžete očakávať od našeho programu.

5 hodín programu pre celú rodinu, po celý čas v prírode a nezabudnuteľné zážitky, ktoré si z tejto akcie odnesiete.

• história sokoliarstva
  • výbava sokoliara a výbava dravcov
  • druhy dravých vtákov, ich prezentácia, hladkanie a kŕmenie mláďat
  • hygiéna dravcov a príprava kŕmenia
  • odchovy dravcov / proces párenia, liahnutie, inkubácia, výchova mláďat /
  • náučný chodník v lese, kde hľadáte otázky na kmeňoch stromov a odpovedáte formou A,B,C / vyhodnotenie vašich odpovedí /

Pri táboráku si opečieme slaninku a špekačky /na objednávku kotlíkový guláš/, osviežime sa, kávička-čaj a pokračujeme v programe.

Krátky výklad ako sa správať pri lietaní s dravcami s názornou ukážkou. Deti, ale aj rodičia dostanú sokoliarske rukavice a odlietajú si niektoré druhy sov, pod dohľadom skúseného sokoliara. Samozrejme že sa pri tejto činnosti fotíme a robíme si krátke videa.

Keď ste sa rozhodli pre Náš program !

Termíny na náš program pre rodiny objednávame na mesiace   Marec – Október /podľa počasia/

150,- €   /rodina 2+1/

každé ďalšie dieťa 10,-€ / dospelá osoba 20,- €