Všetky aktivity prebiehajú v Prírode !

Hľadáte prázdninové aktivity pre svoje deti ?      Tak ste na správnej adrese !

Pre Vaše deti máme prichystaný celodenný program s našimi animátormi a to všetko v lesnom prostredí. Od rannej rozcvičky až po ochladenie sa v bazéne.

Sokoliarstvo cerveny rybnik

Prečo práve My ?

Prevedieme deti životom dravých vtákov, ale nie len to.

Čo môžete očakávať od našeho programu ?

Deň začína príchodom na 08:00 hod. a krátkou rozcvičkou. Pokračuje naplánovaným program do 10:00 hod., kedy prebehne desiatová prestávka. Ďalší program, a 12:00 hod. obed. Deň ukončíme olovrantom a o 16:00 hod. počkáme na rodičov.

Prevedieme Vaše deti životom dravých vtákov.

• niečo málo o sokoliarstve
  • predstavíme si tuzemské ale aj cuzdokrajné druhy
  • kŕmenie mláďat
  • lietanie s vtákmi
  • onášanie vtákov
  • hygiéna a choroby vtákov
  • liahnutie a odchov vtákov

Náučný chodník sa nachádza v lese, tak že treba prispôsobiť obuv a oblečenie. Deti budú hľadať otázky umiestnené na kmeňoch stromov a určovať správne odpovede formou A,B,C. Otázky sú tvorené z výkladu, ktorý im bol pred návštevou chodníka prezentovaný a tak si preveríme pozornosť detí. Samozrejme že využijeme prostredie lesa a predstavíme si druhy stromou a okolitú prírodu, určite nájdeme mravenisko atd….

Pohyb je pre deti veľmi dvôležitý :

• footbal
  • voleybal
  • vybíjaná
  • petang
  • šípky
  • olympiáda
  • v prípade zlého počasia spoločenské hry

Aby sa deti mohli ochladiť, máme k dispozícii bazén s 1,2m hľbkou a kúpu sa len pod dohľadom dospelej osoby.

V spolupráci s jazdeckým klubom v obci Tomky, si zajazdíme aj na koňoch pod dohľadom skúseneho lektora.

Výroba suvenírov, ktoré si odnesiete ako spomienku na náš tábor.

Keď ste si vybrali Náš denný tábor !

Termíny denných táborov pre rok 2024 :

•       08. –  12. júla
  •       22. –  26. júla